Hakkımızda

Avşa Adasına özel yeni online pazaryeri ve alışveriş platformu;

Avsakiralikev.com alışveriş platformu yer sağlayıcı olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermek üzere kurulmuş olup, ücretsiz ilan politikasını benimseyerek reklam gelirleri ile hizmetini sürdürmektedir. Avsakiralikev.com sitesinde satışa çıkarmak istediğiniz ürünlerin ilanlarını vererek satışa çıkarabilir, aradığınız ürünlere hızlı bir şekilde tek platform üzerinden erişebilir,  kapsamlı kategori sistemi ile bulunduğunuz bölgedeki satılık sıfır ve ikinci el ürünlerin fiyatlarını karşılaştırarak güvenle alım satım yapabilirsiniz. Avsakiralikev.com platformu internet üzerinden ilanlarınızı yayınlayarak satış yapmanızı kolaylaştırıyor, ilanlarınızı iştiraki olan bir çok web sitesinde ve sosyal ağlarda yayınlayabileceğiniz hızla gelişen ve üye kitlesini büyüten bir dijital platformdur.

Vasıta ve Emlak başta olmak üzere İkinci El ve Sıfır  Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar & Tuning, Ustalar ve Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Alemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere avsakiralikev.com platformu toplam 10 kategoride hizmet vermektedir. Mobil uyumlu (responsive), kullanıcı dostu ve ergonomik tasarımı ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisleriyle hizmet sunma misyonunu sürdürmeyi hedeflemektedir.

Ürün yelpazesi ve çeşitliliğini en üst düzeyde tutarak arz-talep dengesinde üretici ve tüketiciyi tek tık ile bir araya getiren avsakiralikev.com platformu, 2020 yılında dijital pazara değer katmak ve yön veren platformlar arasına girmek üzere siz değerli paydaşların kullanımına sunulmuştur.

İşine tutkuyla bağlı ekip tarafından sürekli gelişim ve değişim mottosu ile, siz değerli kullanıcılarımızın hayatına dokunarak değer yaratarak, zamandan tasarruf sağlama ve güvenilir alışverişi erişiminize sunmak üzere var gücümüzle çalışmaktayız.